Každý investor do projektu Honoris Dubai obdrží v letech 2022 – 2030 fixní výnos ve výši 8 % p.a.

Výnos je vyplácen dvakrát ročně, v červnu prvních 50 % a v prosinci druhých 50 %.

Skupina Honoris Group počínaje lednem 2022 postupně vydá několik emisí korporátních dluhopisů, určených výhradně pro financování investic na realitním trhu v Dubaji. První emise s názvem HD Financing Alfa 3/8 v měně CZK je vydávána na dobu tří let, druhá emise s názvem HD Financing Beta 4/8 v měně EUR je vydávána na dobu čtyř let.

Investor se stane vlastníkem investičních dluhopisů. Výpověď smlouvy ze strany klienta je možná kdykoliv s výpovědní lhůtou 12 měsíců. V případě zájmu klienta o reinvestici na další stejně dlouhé období je tato reinvestice automatická.

Emitentem dluhopisů je vždy tuzemská společnost ze skupiny Honoris Group, výnos je tak všem klientům garantován v České republice. Realitní investice jsou realizovány prostřednictvím naší investiční společnosti LIMMAT CAPITAL DWC-LLC se sídlem v Dubaji, licence číslo 10557.

PROČ INVESTUJEME V DUBAJI?

Ve Spojených arabských emirátech se v nedávné době uvolnily právní možnosti pro vstup zahraničních investorů na tento trh.

Vzhledem k tomu, že Dubaj zůstala v covidové době otevřená, získala konkurenční výhodu proti jiným srovnatelným trhům (např. Miami).

Dubaj se postupně stává stále významnějším centrem světového byznysu, proudí sem jak kapitál, tak pracovní síly z celého světa.

Světová výstava Expo, která se konala v Dubaji od října 2021 do března 2022, přispěla k dalšímu urychlení všestranného rozvoje tohoto města a emirátu.

Na realitním trhu se nachází jak velké množství nemovitostí, tak i developerských projektů ve výstavbě a jednotkové ceny nemovitostí mají rostoucí trend, v některých případech i o řád desítek procent.

Současně se trvale zvyšuje poptávka po dlouhodobém i krátkodobém pronájmu, což v důsledku vede k relativně vysokým cenám nájmů.

Výnosnost se tak aktuálně pohybuje v širokém rozmezí 5 % – 20 % p.a.

Zaujala Vás naše nabídka?

kontaktujte nás